KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486399
nr 1348 6399
Gustav Magnusson. Signerad, daterad 76,36x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:26:40
150 kr
300 kr